Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni: - Bota Sot
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Lajme

E premte, 26 gusht 2016

Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Më: 3 shtator 2012 Në ora: 18:32

EDITORIALI
Një hap i vogël drejt bashkimit kombëtar
NACIONALE
10 shtatori, fundi i 10 ulëseve të rezervuara të serbëve në Kuvend?
Qeveria i ushqen me rroga serbët e veriut, nëpunës të Serbisë!
NACIONALE
Thaçi nuk e do veriun e bashkuar me Kosovën
AKTUALE
Ilir Konushevcin e vranë ta mbronin plaçkitjen
AKTUALE
Jahjaga i shkruan BE-së, vazhdone mandatin e EULEX-it
AKTUALE
Krasniqi bën thirrje për zbatimin e marrëveshjes për zgjedhje
AKTUALE
Lirohet njëri nga pesë të akuzuarit në rastin Bukoshi
Bukoshi hedh poshtë akuzën, nuk ka as indikacione
DOKUMENTARE
Me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shtetit Shqiptar dhe 25 vjetorit të rënies së Aziz Kelmendit! (2)
Hasani vret tre ushtarë serb, nuk respektuan urdhrin
DIASPORA
Intervistë me veteranin e luftës Gani Hasi
Shkuam për ta çliruar, e lan gjysme të okupuar
DIASPORA
Rrugëtimi i guximshëm i një vajze shqiptare në Perëndim (2)
Shqipëria ka gjak të ri, ka plot për të dhënë
ANALIZË
Mëshikëzimi i Kosovës në emër të luftës çlirimtare!
Nga Bekim Rexhepi
KOMENTE
Kryesocialisti Edi Rama një mediokër, të cilit i intereson vetëm pushteti
Nga Skënder MULLIQI
Perlat dhe plehrat
Edmond Tupja
Bujqësia do edhe kokë vizionare, jo vetëm tokë
Shkruan: Shkumbin HYSENI
SHQIPËRIA
Socialistët bllokojnë sërish heqjen e imunitetit
MAQEDONIA
Likova bojkoton abetaren ekzistuese
EKONOMIA
Koalicioni bllokon punën e AKP-së
KRONIKA
Shtyhet gjykimi ndaj Gëzim Vitisë
KULTURA
TIME i kushton një botim special Nënë Terezes
O Nënë e dashur lutu për ne!
BOTA E YJEVE
Linda Halimi, pse kërkon të bëhesh diletante me zor?
Arbër Zeka, jetë më ‘ndryshe’ jashtë Big Brother
Kledi Kadiu kapet mat në plazhet e Sardenjës me Ambeta Toromanin
Rita Ora kombinon të brendshmet me fustanin
SPORT
Hitzfeld: Zvicra e Shqipëria me mentalitet të njëjtë
Goli i Xhemajlit, vendimtar në triumfin e Napolit
Xhaka: Po të shënoj ndaj Shqipërisë nuk do të festojë
Hajvalia del kryelartë nga Mitrovica

Kënaquni me “Bota sot”!

Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test