Pajaziti kundër ndarjes në “krah të luftës e të paqes” - Bota Sot
Pajaziti kundër ndarjes në “krah të luftës e të paqes”

Aktuale

E hënë, 29 maj 2017

Pajaziti kundër ndarjes në “krah të luftës e të paqes”

Më: 20 maj 2017 Në ora: 02:40
Zenun Pajaziti

Në Interaktiv shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së Zenun Pajaziti ka kundërshtuar ndarjen që sipas tij po bëhet në opinion rreth koalicionit të PDK-së me AAK –në dhe Nismën në njërën anë dhe LDK – së, AKR-së e Alternativës në anën tjetër si krah lufte dhe krah paqeje.

Të gjitha periudhat e rezistencës kanë qenë dhe janë në shërbim të shtetit të Kosovës, ka thënë ai.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test