Mbahet konferenca “Historia e medias dhe transformimet mediatike” - Bota Sot
Mbahet konferenca “Historia e medias dhe transformimet mediatike”

Aktuale

E hënë, 16 korrik 2018

Mbahet konferenca “Historia e medias dhe transformimet mediatike”

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 07:23
Ilustrim

Mbahet Konferenca Shkencore Ndërkombëtare “Historia e medias dhe transformimet mediatike”.

Fakulteti i Komunikim Masiv i Kolegji AAB në bashkëpunim me Departamentin e Gazetarisë dhe Komunikimit - FHF – Universiteti i Tiranës, Università per Stranieri di Perugia, Itali, Departamentin e Letërsisë dhe Gazetarisë – Universiteti i Elbasanit, Departamentin e Komunikimit – Universiteti Bedër-Tiranë, School of Journalism and Public Relations, Shkup dhe Institute of Communication Studies – Shkup, organizojnë Konferencën Shkencore Ndërkombëtare “Historia e medias dhe transformimet mediatike”. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test