Mustafa: Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës - Bota Sot
Mustafa: Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës

Aktuale

E shtunë, 21 korrik 2018

Mustafa: Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës

Nga: Bota sot Më: 12 tetor 2017 Në ora: 22:11
Mustafa dhe Abrashi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se thënë se Arban Abrashi do të jetë kryetar i Prishtinës.

Në një postim në Facebook, Mustafa ka thënë se Shpend Ahmeti i Vetëvendosjes, mund të bëhet zëdhënës i Komunës, përcjell Bota sot.

Postimi i plotë:

“PDK-së i dështoi Vetëvendosja në Prishtinë, me të cilën në vitin 2013 ishin aleatë kundër LDK-së dhe për ta bërë Shpendin kryetar. LDK e ka një zgjidhje më të mirë sivjet. Arban Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës. Kombinim i mirë. LDK punon shumë e nuk propagandon, VV s'punon hiq e propagandon shumë!”, ka shkruar Mustafa në Facebook.BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test