Dardan Molliqaj e godet Veselin: SHIK-u ka kryer krime në Kosovë. Kjo është përgjigja e Veselit! - Bota Sot
Dardan Molliqaj e godet Veselin: SHIK-u ka kryer krime në Kosovë. Kjo është përgjigja e Veselit!

Aktuale

E hënë, 15 tetor 2018

Dardan Molliqaj e godet Veselin: SHIK-u ka kryer krime në Kosovë. Kjo është përgjigja e Veselit!

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 16:34
Dardan Molliqaj dhe Kadri Veseli

Pas deklaratës së Kadri Veselit, në lidhje me Komandant Drinin, ka reaguar deputeti i VV-së, Dardan Molliqaj.Molliqaj i ka thënë Veselit se për të SHIK-u ka kryer krime në Kosovë.

“Për mua SHIK-u ka kryer krime në Kosovë”, ka theksuar Molliqaj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Veselit, i cili i tha Molliqajt që po të kishte shtet ligjor, atëherë ai do të shkonte në burg.

“Unë asnjëherë nuk e kam përmendur UDB-në, por e kam përmendur Serbinë”, ka thënë Veseli.Pas këtij fjalimi, ka reaguar sërish Molliqaj.“Z. Veseli në intervistën në Klan Kosova keni përmendur UDB-në. Dhe ju keni bashkëpunuar me njerëz të UDB-së, e nuk thash me Serbinë”, tha ai.

Pas kësaj deklarate, Veseli ka reaguar duke thënë se të gjitha këto çështje do të zbardhen dhe se sipas tij, shumë njerëz e kanë mizën ‘nën kapuç’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test