LDK siguron Apostolovën se do të ruajë kursin proevropian të Kosovës - Bota Sot
LDK siguron Apostolovën se do të ruajë kursin proevropian të Kosovës

Aktuale

E hënë, 19 shkurt 2018

LDK siguron Apostolovën se do të ruajë kursin proevropian të Kosovës

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:25
LDK dhe Apostolova

Avdullah Hoti dhe Vjosa Osmani të LDK-së, kanë takuar gjatë ditës shefen e zyrës së BE-së në Kosovë, Natalya Apostolova.

Siç ka njoftuar Hoti në Facebook, temë e diskutimit ishte strategjia e zgjerimit të BE-së dhe roli i LDK-së në këtë proces.

Hoti thekson se LDK do të ruajë kursin proevropian të Kosovës.

“Do te jemi te pa kompromis ndaj kujtdo qe cenon rrugëtimin evropian te kosovareve”, ka shkruar shefi i GP të LDK-së.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test