Kunati i Albulena Haxhiut: Grupin anti-Kurti duhej t’i rrahnim me shufra hekuri - Bota Sot
Kunati i Albulena Haxhiut: Grupin anti-Kurti duhej t’i rrahnim me shufra hekuri

Aktuale

E premte, 21 shtator 2018

Kunati i Albulena Haxhiut: Grupin anti-Kurti duhej t’i rrahnim me shufra hekuri

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 17:19
Dardan Krasniqi dhe Albulena Haxhiu

Dardan Krasniqi, aktivist i Vetëvendosjes, dhe njëherit edhe kunati i deputetes Albulena Haxhiu, ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Glauk Konjufcës, lidhur me gjuhën linçuese ndaj të pakënaqurve në VV, të përdorur në rrjetet sociale nga përkrahësit e Albin Kurtit.

Krasniqi, ka thënë se...

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test