Takohen liderët e Ballkanit Perëndimor - Bota Sot
Takohen liderët e Ballkanit Perëndimor

Aktuale

E martë, 25 shtator 2018

Takohen liderët e Ballkanit Perëndimor

Më: 1 mars 2018 Në ora: 11:41
Liderët e Ballkanit Perëndimor

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është duke qëndruar në Sofje të Bullgarisë në një takim të liderëve të Ballkanit Perëndimor.

Në këtë takim po marrin pjesë edhe kryetari i Komisionit Evropian Junker, përfaqësuesja e politikës e sigurisë Federika Mogerini dhe komisionari evropian për politikën e fqinjësisë së mirë dhe negocijimit Johanes Hann.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test