Kryeministri kritikon babanë e tij për ndarjen e pasurisë - Bota Sot
Kryeministri kritikon babanë e tij për ndarjen e pasurisë

Aktuale

E mërkurë, 19 shtator 2018

Kryeministri kritikon babanë e tij për ndarjen e pasurisë

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:45
Ramush Haradinaj dhe babai i tij

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka kritikuar vendimin e babait të tij që pasurinë t’ua trashëgojë vetëm djemve në familje e jo edhe vajzave.

Sipas Haradinajt kjo gjë nuk është dashur të ndodhë sepse...

Lajmin e plotë mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar KËTU.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test