Veseli: Nuk do ndalemi së kërkuari drejtësi për të pagjeturit - Bota Sot
Veseli: Nuk do ndalemi së kërkuari drejtësi për të pagjeturit

Aktuale

E premte, 21 shtator 2018

Veseli: Nuk do ndalemi së kërkuari drejtësi për të pagjeturit

Më: 23 prill 2018 Në ora: 11:01
Pamje nga homazhet

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka bërë homazhe te përmendorja dedikuar personave të zhdukur, me rastin e fillimit të “Javës për Personat e Pagjetur”.

Ai ka thënë se Serbia kurrë nuk do të mund t’i shmanget llogarisë për këtë.

“Ne nuk do ndalemi së kërkuari drejtësi dhe të vërtetën për qytetarët tanë të pagjetur. Serbia kurrë nuk do të mund t’i shmanget llogarisë për këtë”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test