Millaku përkujton dëshmorët e Therandës - Bota Sot
Millaku përkujton dëshmorët e Therandës

Aktuale

E mërkurë, 22 gusht 2018

Millaku përkujton dëshmorët e Therandës

Nga: N.H Më: 27 maj 2018 Në ora: 19:51

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook thotë se sot në Studençan të Komunës së Therandës kanë përkujtuar dëshmorët e lirisë.

Sipas saj, kujtimi për ta i shtyn në rrugën e tyre të drejtë. Millaku thotë se ata e dhanë jetën, ne duhet ta japin vullnetin dhe punën.

“Në Studençan të Komunës së Therandës përkujtuam dëshmorët e lirisë. Kujtimi për ta na shtyen në rrugën e tyre të drejtë, ata e dhanë jetën ne duhet ta japin vullnetin dhe punën tonë. Lavdi dëshmorëve të kombit!”, thotë Millaku.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test