Sikur BMW Z3 M mos të hiqej nga prodhimi, tani mund ta kishte këtë pamje të mahnitshme - Bota Sot
Sikur BMW Z3 M mos të hiqej nga prodhimi, tani mund ta kishte këtë pamje të mahnitshme

Auto

E mërkurë, 23 maj 2018

Sikur BMW Z3 M mos të hiqej nga prodhimi, tani mund ta kishte këtë pamje të mahnitshme

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 22:26
BMW Z3 M

Esa Mustonen nga Franca, e ka dizajnuar formën se si do të dukej sot BMW Z3 M, sikur mos të hiqej nga prodhimi më 2002.

Duke u bazuar në format që kanë veturat e reja, linjat dhe mundësitë e aerodinamikës, është rikrijuar kjo kupe që ka qenë shumë e pëlqyer.

Me vetëm gjashtëmijë njësi të lëshuara në treg, ka pasur shumë interesim për këtë linjë,që BMW nuk e ka rikthyer më kurrë.

Përmes këtyre imazheve, del se sikur Z3 M të kthehej do të ishte rivale me modelet më të kërkuara së fundmi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test