Xhiroja evropiane e 50 makinave Lamborghini - Bota Sot
Xhiroja evropiane e 50 makinave Lamborghini

Auto

E hënë, 15 tetor 2018

Xhiroja evropiane e 50 makinave Lamborghini

Më: 9 tetor 2017 Në ora: 09:56
Lamborghini

Harry Matcalfe nga Britania e Madhe, ka qenë në mesin e 50 pronarëve të makinave Lamborghini, që kanë marrë pjesë në një shëtitje nëpër Evropë.

Ai ka vozitur një Countach, teksa të tjerët kanë pasur modele të ndryshme, disa të prodhuara shumë më parë, si dhe të tjera që janë lansuar së fundmi.

Më poshtë mund të shihni xhiron e tyre, si dhe disa veçori të veturave që janë të punuara vetëm për to.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test