“Spiunohet” BMW X2 - Bota Sot
“Spiunohet” BMW X2

Auto

E diel, 19 nëntor 2017

“Spiunohet” BMW X2

Më: 11 tetor 2017 Në ora: 22:09
BMW X2

Seria e më e re e fotografive "spiunuese" tregon crossoverin e ri BMW në edicionin e prodhimit.

Fotografi ka xhiruar një nga kopjet e para-prodhimit të BMW X2 në një kamion rimorkio, dhe automjeti ishte pothuajse tërësisht i privuar nga "kamuflazhi" që ishte veshur në fotot e mëparshme.

Ndonëse pritej të debutonte në panairin e Frankfurtit, kjo nuk ndodhi dhe duhet të pritet edhe pak kohë për premierën zyrtare të modelit të prodhuesit gjerman.

Image
BMW X2
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test