Aksident në Rusi, nëntë të vdekur - Bota Sot
Aksident në Rusi, nëntë të vdekur

Azia

E enjte, 20 shtator 2018

Aksident në Rusi, nëntë të vdekur

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 18:22
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në aksidentin e minibusit dhe një kamioni në Republikën ruse të Bashkortostanit, nëntë persona humbën jetën, njoftojnë mediat vendore duke iu referuar zyrtarëve policorë.

"Ne kemi informacion se nëntë persona kanë vdekur", tha një zyrtar i paidentifikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test