10 aksionet më të mira në NBA - Bota Sot
10 aksionet më të mira në NBA

Basketboll

E mërkurë, 19 shtator 2018

10 aksionet më të mira në NBA

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 21:14
ilustrim

anë zhvilluar ndeshjet e radhës në NBA, ku Houston Rockets dhe Golden State Warriors vazhdojnë të luftojë për vendin e parë në Konferencën e Perëndimit, pas fitoreve të tyre të radhës. Këto janë 10 aksionet më të mira të mbrëmjes së kaluar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test