Aziz Salihu me familje - Bota Sot
Aziz Salihu me familje

Boksi

E martë, 25 shtator 2018

Aziz Salihu me familje

Nga: K.Goca Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 16:00
Aziz Salihu me familje

Ish boksieri i mirënjohur, Aziz Salihu, si gjithmonë, kujdeset për të befasuar me diçka të re.  

Ai shihet në foto me familjen e tij, si bashkëshorten  Agimen, vajzën Monikën dhe mbesën e vogël simpatike, Melodia. “Zizi” e do fort Melodinë dhe e mban vazhdimisht në krahë, me bindje se edhe ajo do të bëhet boksiere.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test