I ekspozon të gjitha me veshje të tejdukshme - Bota Sot
I ekspozon të gjitha me veshje të tejdukshme

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 maj 2017

I ekspozon të gjitha me veshje të tejdukshme

Nga: BOTA SOT Më: 17 shkurt 2017 Në ora: 18:26
Hunter McGrady

Hunter McGrady është një modele e cila ka pozuar lakuriq në edicionin special me rroba banje për ballinën e “Sports Illustrated”.

Të hënën, ajo ka dërguar një mesazh të fuqishëm për të gjitha gratë me lloje të ndryshme të trupit, derisa mori pjesë në ngjarjen e “Sports Illustrated Sëimsuit 2017”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

23-vjeçare dhuroi një shfaqje të nxehtë me një veshje transparente të zezë në tepihun e kuq.

Ajo zbuloi të brendshmet e zeza, derisa me buzëqeshje dhe plot vetbesim pozoi para kamerave./BS/

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test