Ndizet rrjeti, Emily plotësisht e zhveshur në plazh (+18) - Bota Sot
Ndizet rrjeti, Emily plotësisht e zhveshur në plazh (+18)

Bota e Yjeve

E premte, 20 prill 2018

Ndizet rrjeti, Emily plotësisht e zhveshur në plazh (+18)

Nga: B.S Më: 20 mars 2017 Në ora: 10:30
Emily Ratajkowski

Për disa aktore të pozuarit nudo është diçka shumë normale.

Por, fillimi i një karriere si i saj në videon e Robin Thicke's Blurred Lines, Emily Ratajkowski nuk ka ndonjë ulje të tillë, përcjell Bota sot.

Vajza e Gone Girl nuk ka fare turp kur bëhet fjalë për skenat nudo, pasi ajo ka pozuar sërish, madje në plazh.

Bukuroshja që po pushon në Meksikë ka pozuar nudo dhe foton e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

‘Sirena’ shkruan ajo përbri fotos ku tregon hiret e saj trupore, pa asnjë rrobë në trup dhe duket e mahnitshme./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test