19 vjeçarja ndez rrjetin, më seksi se kurrë pa asnjë rrobë në trup (+18) - Bota Sot
19 vjeçarja ndez rrjetin, më seksi se kurrë pa asnjë rrobë në trup (+18)

Bota e Yjeve

E hënë, 27 mars 2017

19 vjeçarja ndez rrjetin, më seksi se kurrë pa asnjë rrobë në trup (+18)

Nga: BOTA SOT Më: 20 mars 2017 Në ora: 15:31
Hayley Fanshaw

Ajo ka treguar anën e saj të dashur dhe argëtuese në shoun ITV2's Ibiza Weekender, duke u siguruar që njerëzit të kenë pushimet më të mira kur vizitojnë ishullin Balearic.

Por fansat tani po shohin një anë tjetër të Hayley Fanshaw, që e tregojnë atë krejtësisht të zhveshur në një set fotografik, përcjell Bota sot.

19 vjeçarja ka treguar linjat e saj seksi duke pozuar pa fije turpi.

Ylli ka treguar pjesët intime dhe duket mjaft seksi./BS/

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test