Shpërthen ‘bomba’ britanike, bikini i vogël nuk ia mban gjoksin gjigant - Bota Sot
Shpërthen ‘bomba’ britanike, bikini i vogël nuk ia mban gjoksin gjigant

Bota e Yjeve

E hënë, 27 mars 2017

Shpërthen ‘bomba’ britanike, bikini i vogël nuk ia mban gjoksin gjigant

Nga: BOTA SOT Më: 20 mars 2017 Në ora: 15:44
Chloe Khan

Ajo u bë një vajzë milionere me biznesin e saj.

Dhe, Chloe Khan ka dëshmuar se ajo mundet shumë lehtë të menaxhojë kompaninë e saj, derisa u shfaq në një bikini të vogël në plazhin e Dubait, përcjell Bota sot.

25 vjeçarja që njihet për format e saj bombastike trupore, i ka nxjerrë ato sërish pa aspak turp.

Madje, në disa foto ajo i ka nxjerrë edhe thithkat në sytjenat e vogla që i ka veshur./BS/

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test