Modelja çmend Malibunë, ekspozon ‘zogun’... - Bota Sot
Modelja çmend Malibunë, ekspozon ‘zogun’...

Bota e Yjeve

E mërkurë, 26 prill 2017

Modelja çmend Malibunë, ekspozon ‘zogun’...

Nga: BOTA SOT Më: 20 mars 2017 Në ora: 15:54
Louisa Warwick

Ajo ka qenë në garë në Britain And Ireland's Next Top Model në vitin 2012.

Dhe, Louisa Warwick ka dëshmuar pse ajo ishte një nga garueset më të paharrueshme, derisa ka realizuar një set fotografik të dielën, përcjell Bota sot.

Biondja 24 vjeçare ka treguar linjat perfekte trupore, në një bikini njëpjesësh në plazh.

Bukuroshja ka çmendur Malibunë në Kaliforni, derisa e gjithë vëmendja ka shkuar tek zogu i saj që i është ekspozuar krejtësisht në rrobat e saj ë plazhit që mbante veshur./BS/

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test