30 vjeçarja shfaqet seksi në bikini të veçanta - Bota Sot
30 vjeçarja shfaqet seksi në bikini të veçanta

Bota e Yjeve

E hënë, 24 prill 2017

30 vjeçarja shfaqet seksi në bikini të veçanta

Nga: BOTA SOT Më: 21 prill 2017 Në ora: 09:36
Lindsay Lohan

Lindsay Lohan ka pozuar me një palë bikini rozë të veçanta.

30 vjeçarja ka pozuar në mënyrë të guximshme për revistën ODDA, e cila po e feston numrin e saj të 12-të dhe përvjetorin e 5-të, përcjell Bota sot.

Aktorja e Mean Girls kishte veshur disa veshje të ndryshme për xhirimin individual dhe të vrullshëm që u bë në Milano këtë vit.

Ajo duket mjaft seksi në bikinit me pupla./BS/

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test