Konkurrentja e Kim çmend plazhin, heq sytjenat dhe... - Bota Sot
Konkurrentja e Kim çmend plazhin, heq sytjenat dhe...

Bota e Yjeve

E martë, 25 prill 2017

Konkurrentja e Kim çmend plazhin, heq sytjenat dhe...

Nga: BOTA SOT Më: 21 prill 2017 Në ora: 10:52
Lisa Appleton

Aktualisht ajo po shijon diellin dhe plazhin e Spanjës.

Dhe Lisa Appleton u sigurua që të merrte gjithë vëmendjen në plazh, derisa tregoi më shumë se ç’duhet nga lëkura e saj, përcjell Bota sot.

48 vjeçarja u shfaq të mërkurën në plazh e veshur me bikini të kuqe.

Ish ylli i Big Brother shfaqi format bombastike trupore, madje i hoqi krejtësisht sytjenat, duke nxjerrë në pah gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test