Adriana Lima, mahnitëse në fustan prej ari - Bota Sot
Adriana Lima, mahnitëse në fustan prej ari

Bota e Yjeve

E martë, 25 prill 2017

Adriana Lima, mahnitëse në fustan prej ari

Më: 21 prill 2017 Në ora: 14:20
Adriana Lima

Adriana Lima ka shkëlqyer me të arritur në tapetin e kuq të një Gala mbrëmje që është mbajtur të enjten në New York.

Supermodelja e “Victoria’s Secret” kishte veshur një fustan ngjyrë ari dhe mjaft të hapur.

Bukuroshja braziliane dukej tejet provokative duke shfaqur kështu fizikun e saj perfekt.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test