Megan pauzon nga puna, por sjell një set të nxehtë - Bota Sot
Megan pauzon nga puna, por sjell një set të nxehtë

Bota e Yjeve

E premte, 25 maj 2018

Megan pauzon nga puna, por sjell një set të nxehtë

Nga: BOTA SOT Më: 19 maj 2017 Në ora: 19:54
Megan McKenna

Ajo aktualisht është duke pauzuar nga xhirimet e episodeve të reja të “The Only Way Is Essex”.

Dhe Megan McKenna është shprehur shumë e lumtur për këtë pushim nga show i ITVBe, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

“"Unë e dua TOWIE, por është patjetër tepër," tha ajo, duke folur ekskluzivisht për Mail Online.

Ndërkohë, bukuroshja britanike ka realizuar një set të ri fotografik, ku shfaqet tejet seksi derisa pozon me rroba banje./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test