Maturantja më seksi nxjerr format bombastike në pishinë - Bota Sot
Maturantja më seksi nxjerr format bombastike në pishinë

Bota e Yjeve

E martë, 24 prill 2018

Maturantja më seksi nxjerr format bombastike në pishinë

Nga: B.S Më: 19 qershor 2017 Në ora: 17:30
Ariel Winter

Asaj i pëlqen të publikojë imazhe të rrezikshme të saj në rrjete sociale.

Dhe Ariel Winter veproi kështu edhe të dielën, derisa publikoi foto nga pushimet, përcjell Bota sot.

19 vjeçarja tregoi linjat e saj seksi trupore në bikini blu, derisa qëndronte e shtrirë në pishinë.

Aktorja që njihet për format e saj bombastike, i tregoi me krenari të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test