‘Bomba’ britanike çmend fansat, nxjerr gjoksin e të pasmet në bikini - Bota Sot
‘Bomba’ britanike çmend fansat, nxjerr gjoksin e të pasmet në bikini

Bota e Yjeve

E hënë, 23 prill 2018

‘Bomba’ britanike çmend fansat, nxjerr gjoksin e të pasmet në bikini

Nga: B.S Më: 19 qershor 2017 Në ora: 18:03
Chloe Khan

Ajo i është nënshtruar shumë operacioneve që të ketë format trupore që ka aktualisht.

Dhe Chloe Khan u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa publikoi foto në llogarinë e saj në Instagram, teksa po shijonte qëndrimin në Chelsea në Londër, përcjell Bota sot.

Duke treguar trupin e saj me përplot vetëbesim, ylli i Big Brother është shfaqur në bikini të zeza.

27 vjeçarja ka mahnitur fansat me gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test