30 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes, veshja mezi ia mban - Bota Sot
30 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes, veshja mezi ia mban

Bota e Yjeve

E martë, 19 qershor 2018

30 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes, veshja mezi ia mban

Nga: B.S Më: 19 qershor 2017 Në ora: 19:59
Rhian Sugden

Ajo ka kaluar shumë kohë këtë muaj në Turqi në pushime me të fejuarin e saj Oliver Mellor.

Por Rhian Sugden nuk humbi më kohë dhe u kthye në punë të hënën, derisa publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, nga një set fotografik, përcjell Bota sot.

 

Wiggle wiggle wiggle... ????

A post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

Modelja glamuroze u shfaq e mahnitshme në të zeza, duke treguar këmbët e gjata seksi.

Por, ishte gjoksi shpërthyes i 30 vjeçares që mori gjithë vëmendjen, i cili ishte gati t’i dilte nga veshja./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test