Rita Ora vishet shkurt, por kujton dikë të rëndësishëm - Bota Sot
Rita Ora vishet shkurt, por kujton dikë të rëndësishëm

Bota e Yjeve

E martë, 22 maj 2018

Rita Ora vishet shkurt, por kujton dikë të rëndësishëm

Nga: H.O. Më: 17 korrik 2017 Në ora: 12:44
Rita Ora
Ajo aktualisht ka një lidhje me muzikantin legjendarë.

Dhe Rita Ora dëshmoj trendin me një bluzë të bardhë me imazhin e këngëtarit të ndjerë Prince, kur arriti në New York City të dielën.

Ylli i popit 26 vjeqarja gjithashtu ka jë lidhje të ngushtë me djalin e legjendës së Rolling Stone Ronnie Wood, djalin e tij Tyrone./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test