Meghan Markle siç nuk e keni parë - Bota Sot
Meghan Markle siç nuk e keni parë

Bota e Yjeve

E hënë, 23 korrik 2018

Meghan Markle siç nuk e keni parë

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 09:51
Meghan Markle

E dashura e princit Harry, Meghan Markle prej bërjes publike të lidhjes së tyre ka qënë në titujt kryesorë të mediave rozë.

Daily Mail nëpërmjet fotove rrëfen dhe për divorcin e aktores 36-vjeçare, nga bashkëshorti i saj Trevor Engels. Ka qënë pikërisht Markle ajo që ka kërkuar divorcin për shkak të angazhimeve. Por në atë kohë u përfol për një të tretë në lidhjen e tyre, lojtari kanadez i hokejt, Michael del Zotto.
Prindërit e saj janë divorcuar kur Meghan ishte vetëm 6 vjeçe, dhe babai i saj Thomas Markle ka qënë mjaft protektiv ndaj saj, dhe i fiksuar për ta ndihmuar që të bvëhet aktore. 

Nëna e saj, Doria, ka qënë një punonjëse sociale që u kthye në një instruktore joge dhe terapiste.

Image
Ish bashkeshorti Trevor Engelson
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test