Nicki Minaj shfaq format bombastike - Bota Sot
Nicki Minaj shfaq format bombastike

Bota e Yjeve

E premte, 15 dhjetor 2017

Nicki Minaj shfaq format bombastike

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 10:10
Nicki Minaj

Nicki Minaj ka treguar edhe njëherë format e saj super-seksi në disa fotografi të reja!

Këngëtarja 34-vjeçare shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për t’i publikuar ato, duke përdorur një pasqyre për t’i shfaqur të pasmet e saj bombastike.

Në fund të muajit të kaluar, Nicki dhe Future publikuan këngën e tyre me klip “You Da Baddest”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test