Rihanna, çdo ditë më rrëzëlluese - Bota Sot
Rihanna, çdo ditë më rrëzëlluese

Bota e Yjeve

E diel, 21 janar 2018

Rihanna, çdo ditë më rrëzëlluese

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 17:35
Rihanna

Të martën, Rihanna u duk mahnitshëm kur doli nga helikopteri me një grup të vogël miqsh.

Këngëtarja e hitit “Umbrella” shkëlqeu në një fustan të zi dhe me flokët e saj të lidhura.

Rihanna pati një sukses të mrekullueshëm të dielën e kaluar në Javën e Modës në New York teksa zbuloi koleksionin e saj SS18.

Ajo i ka kaluar ditët e fundit në “Qendrën e Universit” duke prezantuar linjën e saj të re të veshjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test