Georgina Rodriguez relaksohet para nisjes për në shtëpi - Bota Sot
Georgina Rodriguez relaksohet para nisjes për në shtëpi

Bota e Yjeve

E premte, 22 qershor 2018

Georgina Rodriguez relaksohet para nisjes për në shtëpi

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 19:52
Georgina Rodriguez

E dashura shtatzënë e Ronaldos, Georgina Rodriguez, është parë e veshur në rroba me ngjyrë të zezë, ndërsa drejtohet për në shtëpi nga Ibiza me të birin e Cristiano Rolandos.

Ajo ka konfirmuar se pret një fëmijë me yllin portugez, i cili do të jetë fëmija i katërt i Ronaldos.

Georgina është treguar serish e bukur pavarësisht shtatzënisë derisa lëshon Ibiza së bashku me djalin e futbollistit portugez Cristiano Junior (7).

Zeshkania e bukur (22) ka treguar stomakun e saj të fryrë, e veshur në fustan të zi, derisa relaksohet me të birin e Ronaldos në aeroportin e Ibiza, para nisjes për në shtëpi.

Ndryshe, Georgina dhe Cristiano filluan lidhjen e tyre  vitin e kaluar. 

Image
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Junior
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test