Eva përfundon pushimet, i kthehet biznesit - Bota Sot
Eva përfundon pushimet, i kthehet biznesit

Bota e Yjeve

E shtunë, 21 korrik 2018

Eva përfundon pushimet, i kthehet biznesit

Më: 14 shtator 2017 Në ora: 17:52
Eva Longoria

Eva Longoria është dukur mjaft shpërthyese derisa po kryen pushimet në Mykonos.

Ajo ka shkurtuar pushimet për t’u kthyer në Nju-Jork dhe të debutojë në linjën e saj të rrobave në javën e modës.

Por, Eva Longoria, 42, ishte zyrtarisht në pushime javën e kaluar në Greqi, para se t’i bashkohej bashkëshorti Jose Baston.

Nga Marbella deri në Ibiza e Mallorca dhe përfundimisht në Mykonos, bukuroshja zeshkane është kënaqur me përfundimin e pushimit veror para se të kthehej në biznes. 

Bashkëshorti i saj ka veshur këmishë Hawai, e cila dukej të ishte zgjidhja e shokëve të tij, përfshirë edhe aktorin Amaury Nolasco.

Image
Eva Longoria
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test