‘Bomba’ britanike gati të shpërthejë, nxjerr gjoksin gjigant - Bota Sot
‘Bomba’ britanike gati të shpërthejë, nxjerr gjoksin gjigant

Bota e Yjeve

E diel, 15 korrik 2018

‘Bomba’ britanike gati të shpërthejë, nxjerr gjoksin gjigant

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2017 Në ora: 12:58
Chloe Khan

Kudo që paraqitet ajo merr gjithë vëmendjen.

Dhe kështu, Chloe Khan rrëmbeu vëmendjen në shoun Miss Swimsuit UK, derisa u paraqit e veshur në një fustan të gjatë të zi, përcjell Bota sot.

Ylli ishte e shoqëruar nga Katie Salmon dhe Chantelle Connelly në klubin Sugarhut në Liverpool ku po mbahet ngjarja.

Ajo dukej vërtetë seksi, derisa tregoi linjat në fustanin e zi, ndërsa që gjoksi ishte ai që bëri që të gjithë sytë të jenë tek ajo, pasi ishte gati t’i shpërthente./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test