Beyonce publikon foto intime me Jay Z - Bota Sot
Beyonce publikon foto intime me Jay Z

Bota e Yjeve

E martë, 17 korrik 2018

Beyonce publikon foto intime me Jay Z

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2017 Në ora: 14:36
Beyonce dhe Jay Z

Ata janë mjaft të rezervuar kur bëhet fjalë për privatësinë e tyre.

Por të enjten, Beyonce shpërndau fotografi intim në website e saj, ku shfaqet me burrin e saj Jay Z, përcjell Bota sot.

Dyshja janë në një jaht duke shijuar praninë e njëri tjetrit, derisa shkëmbejnë puthje.

Çifti që së fundmi janë bërë prindër edhe të dy binjakëve dukeshin të lumtur bashkë dhe këngëtarja dukej më seksi se kurrë./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test