Zhvishet 47-vjeçarja seksi - Bota Sot
Zhvishet 47-vjeçarja seksi

Bota e Yjeve

E mërkurë, 18 korrik 2018

Zhvishet 47-vjeçarja seksi

Nga: BOTA SOT Më: 22 shtator 2017 Në ora: 23:04
Melanie Sykes

Ajo është e njohur për shfaqjen e fizikut të saj në mediat sociale.

Dhe Melanie Sykes, nuk hezitoi të bëjë të njëjtën gjë edhe të premten, ku publikoi një imazh të nxehtë në Instagram, përcjell Bota sot.

Ylli 47-vjeçar ka sjellur freski nga një mini pushim i saj, derisa ka treguar format e saj për t'u pasur lakmi.

E veshur me bikini të bardha dy-pjesëshe, ajo i ka lënë pak vend imagjinatës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test