Mahnitëse, Beyonce tregon format seksi trupore - Bota Sot
Mahnitëse, Beyonce tregon format seksi trupore

Bota e Yjeve

E mërkurë, 18 korrik 2018

Mahnitëse, Beyonce tregon format seksi trupore

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2017 Në ora: 15:13
Beyonce

Ajo dhe burri i saj Jay Z kanë mirëpritur në jetë binjakët Rumi dhe Sir Carter.

Dhe këngëtarja ka arritur t’i kthejë format seksi pas lindjes, përcjell Bota sot.

36 vjeçarja publikoi imazhe seksi të premten mbrëma në llogarinë e saj në Instagram, derisa kishte dalë me burrin e saj.

Ylli dukej e mahnitshme e veshur në fustan të gjelbër dhe të bardhë me lule.

Beyonce kishte ekspozuar hiret trupore në veshjen e ngushtë, duke dëshmuar se është një diva e vërtetë./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test