Gigi ‘shndrit’ Milanin - Bota Sot
Gigi ‘shndrit’ Milanin

Bota e Yjeve

E martë, 17 tetor 2017

Gigi ‘shndrit’ Milanin

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2017 Në ora: 15:45
Gigi Hadid

Ajo solli ‘stuhi’ në pistën e modës për Versace, ku u paraqit me veshje të inspiruara nga vitet e 90-ta.

Dhe Gigi Hadid vazhdoi të tregonte statusin e saj prej supermodele edhe në festën e organizuar më pas, të premten mbrëma në Milan, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja dukej e mahnitshme në një fustan të gjatë ngjyrë nude, në të cilët tregoi linjat për mrekulli./BS/

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test