34-vjeçarja shokon me pamjen, nxjerr gjoksin e “zogun” në Londër - Bota Sot
34-vjeçarja shokon me pamjen, nxjerr gjoksin e “zogun” në Londër

Bota e Yjeve

E diel, 15 korrik 2018

34-vjeçarja shokon me pamjen, nxjerr gjoksin e “zogun” në Londër

Nga: Bota sot Më: 24 shtator 2017 Në ora: 09:43
Ola Jordan

Ajo është e njohur për ekspozimin e trupit të saj në një sërë pamjesh të papërshtashme.

Dhe Ola Jordan, nuk i ka lënë asgjë imagjinatës, derisa u shfaq transparente në mbrëmjen e bamirësisë në Priory Lane, në Londër të shtunën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

34-vjeçarja ka lënë të gjithë pa mend, duke u shfaqur me një veshje të ngushtë ngjyrë të gjerlbërt, me të cilën ekspozoi thuajse gjithçka nga lëkura e saj.

Me këtë pamje, bukuroshja bjonde ishte ylli i mbrëmjes.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test