Kanye me vajzën shikojnë film në kinema - Bota Sot
Kanye me vajzën shikojnë film në kinema

Bota e Yjeve

E hënë, 16 korrik 2018

Kanye me vajzën shikojnë film në kinema

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 07:58
Familja e Kanye West

Vajza e çiftit të famshëm Kim dhe Kanye West, gjithmonë shihet përplot kënaqësi kur argëtohet me babain e saj.

Prandaj dhe është e vështirë që North West, ta shihni teksa përmbanë eksitimin e saj kur gjendet rrugëve të Los Angeles për shëtitje.

Duke mbajtur dorën e vajzës së tij të vogël, reperi 40 vjeçar nxitoi vajzën e tij katërvjeçare në një shfaqje filmash.

Dyshja kishte dalë për të parë ”Captain Underpants” filmi i parë epik, me babain e saj Kanye por që ky i fundit nuk u pa aq i ngazëllyer.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test