Shtatzënia se ndal Jessica Alba-n, shfaqet më e fortë se kurrë nga palestra - Bota Sot
Shtatzënia se ndal Jessica Alba-n, shfaqet më e fortë se kurrë nga palestra

Bota e Yjeve

E mërkurë, 18 korrik 2018

Shtatzënia se ndal Jessica Alba-n, shfaqet më e fortë se kurrë nga palestra

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 13:54
Jessica Alba

Jessica Alba edhepse është shtatzënë nuk e ka ndërprerë shkuarjen në palestër.

Aktorja 36 vjeçare është në pritje të fëmijës së saj të tretë por megjithatë ajo është duke vazhduar rutinën e saj të aktivitetit fizik.

Themeluesja e The Honest Company ka ndarë disa fotografi dhe video në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar se është super në formë.

Alba ka dy vajza, Honor (9) dhe Haven (6) me bashkëshortin e saj Cash Warren.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test