Princ Harry për herë të parë në publik me të dashurën - Bota Sot
Princ Harry për herë të parë në publik me të dashurën

Bota e Yjeve

E hënë, 16 korrik 2018

Princ Harry për herë të parë në publik me të dashurën

Nga: Bota sot Më: 25 shtator 2017 Në ora: 21:15
Prince Harry dhe Meghan Markle

Dorë për dore, Prince Harry krenar ka dalë publikisht me të dashurën e tij Meghan Markle në një ndeshje tenisi, duke e bërë kështu paraqitjen e parë bashkë.

Zogjtë e dashuruar erdhën duke mbajtur duart në gjysmë-finalen e Invictus Games, para shumë të pranishmëve dhe fotografëve, përcjell Bota sot.

Meghan dukej mjaft bukur dhe përplot stil, e veshur në xhinse dhe një këmishë të bardhë, ndërsa që Princi kishte veshur një bluzë të zezë dhe xhinse, e të dytë mbanin syze dielli dhe qeshnin vazhdimisht me njëri tjetrin.

Ata dukeshin vërtetë të lumtur bashkë./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test