Ngriti këmbët dhe nxori ‘zogun’… ja të gjitha fotot e Rita Orës që po ‘djegin’ rrjetet sociale - Bota Sot
Ngriti këmbët dhe nxori ‘zogun’… ja të gjitha fotot e Rita Orës që po ‘djegin’ rrjetet sociale

Bota e Yjeve

E diel, 15 korrik 2018

Ngriti këmbët dhe nxori ‘zogun’… ja të gjitha fotot e Rita Orës që po ‘djegin’ rrjetet sociale

Më: 8 tetor 2017 Në ora: 09:56
Rita Ora

Ajo nuk e ka aspak problem të tregojë format e saj trupore dhe njihet për veshjet e saj provokuese, por zgjedhja e fundit e ka përballur Rita Ora-n me disa vështirësi.

Ajo ka treguar më shumë seç duhet teksa po performonte një shkelm për xhirimet e videos së re muzikore në Nju Jork, ditën e enjte.

Këngëtarja e hitit “Body On Me” dukej sensacionale e veshur me një xhaketë blu dhe një palë çizme të gjata, por ajo është detyruar të mbrojë pjesët intime pasi veshja e zgjedhur dukej se nuk ishte shumë funksionale për kërcim.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test