Elhaida Dani provokon imagjinatën, fotografohet pas dushit - Bota Sot
Elhaida Dani provokon imagjinatën, fotografohet pas dushit

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Elhaida Dani provokon imagjinatën, fotografohet pas dushit

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 12:15
Elhaida Dani

Elhaida Dani gjithnjë ka spikatur për zërin e bukur dhe thjeshtësinë e saj. Mirëpo të gjithë e vumë re që në klipin e saj të fundit, Elhaida ishte shndërruar në një femër shumë seksi dhe që i shkonte shumë.

Kohët e fundit edhe në rrjetet sociale ajo shfaqet më ndryshe, me foto “provokuese” por pa e ekzagjeruar.

Së fundmi ajo ka publikuar një tjetër foto, menjëherë pasi ka përfunduar dushin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test