Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi - Bota Sot
Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

Bota e Yjeve

E mërkurë, 18 korrik 2018

Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 16:50
Kate Upton

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye.

Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qenë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport Illustrated”, gjatë kësaj jave.

Upton ishte duke qëndruar në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, para se të përfundonte në ujë. Stafi i ka ardhur menjëherë në ndihmë modeles.

Pas këtij incidenti, Kate është fotografuar duke qeshur, ndërkohë që ishte e mbështjellë me një peshqir.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test