Mahnitëse në të zeza, nëna e Gidi dhe Bella Hadid shkëlqen në Nju Jork - Bota Sot
Mahnitëse në të zeza, nëna e Gidi dhe Bella Hadid shkëlqen në Nju Jork

Bota e Yjeve

E mërkurë, 18 korrik 2018

Mahnitëse në të zeza, nëna e Gidi dhe Bella Hadid shkëlqen në Nju Jork

Nga: Bota sot Më: 12 tetor 2017 Në ora: 16:48
Yolanda Hadid

Yolanda Hadid ka qenë kampione për vetëdijen e Lyme Disease që kur kishte zbuluar sëmundjen e padukshme në vitin 2012.

Dhe të mërkurën, ylli i “Real Housewife” dukej si një vizion i shëndetit dhe bukurisë derisa festoi me komunitetin në Aleancën Globale Lyme Alliance në Nju Jork, përcjell Bota sot.

Nëna e modeleve Gigi dhe Bella, habiti të gjithë në një kostum të zi me zbukurime të shkurtra të dantellave, me të cilin dukej mahnitëse./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test