Duket si një milion dollar - Bota Sot
Duket si një milion dollar

Bota e Yjeve

E mërkurë, 18 korrik 2018

Duket si një milion dollar

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 20:27
Karmen Elektra

Për më shumë se tri dekada është në shou biznes.

Karmen Elektra (45) vazhdon të jetë ende atraktive dhe të “tronditë” fansat me bukurinë e saj.

Për shkak të dekoltesë së bujshme, ajo ishte në qendër të vëmendjes në ndarjen e shpërblimeve të filmave "CineFashion" në Los Anxhelos.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test