Modelja me vajzat e kolme dalin në protestë me të brendshme - Bota Sot
Modelja me vajzat e kolme dalin në protestë me të brendshme

Bota e Yjeve

E mërkurë, 19 shtator 2018

Modelja me vajzat e kolme dalin në protestë me të brendshme

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 21:46
Hayley Hasselhoff

Ajo ka qenë padyshim një nga avokatët më të mirë përsa i përket mbrojtjes së vajzave e kolme në industrinë e modës.

Bëhet fjalë për Hayley Hasselhoff, e cila mori vëmendjen e të gjithve këtë të premte, pasi ajo ftoi të gjitha ato vajza të kolme për të protestuar kundër mungesës së modeleve të shëndetshme në Javën e Modës në Londër.

Thirrjes së aktores 25-vjeçare iu bashkuan shumë vajza modele, të cilat veshën me të brendshme të zeza dhe të kuqe gjatë protestës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test